Svara zuduma sekas onkoloģiskās saslimšanās

art2

Cilvēka ar onkoloģisku saslimšanu organismam ir palielināts pieprasījums pēc barības vielām un enerģijas. Ne vienmēr slimnieks spēj uzņemt pietiekamu barības daudzumu, kas nodrošinātu organismu ar nepieciešamajām uzturvielām. Tas var novest pie ķermeņa svara zuduma.

Svara zudums slimības laikā samazina pretvēža terapijas efektivitāti. Samazinās reakcija uz ķīmijterapiju un radioterapiju, kā arī palielinās blakusparādību skaits. Veselajām organisma šūnām, uz kurām arī iedarbojas pretvēža terapija, ir mazāk izredžu saglabāties, un tas palielina nevēlamo blakusparādību skaitu un smagumu.

Organisma reakcija uz zālēm

Novājināts organisms atšķirīgi reaģē uz medikamentiem, kuri tiek izmantoti terapijas laikā. Izmainās
reakcija uz pretsāpju zālēm, un pastiprinās to lietošanas blakusparādības. Citu, pacienta iepriekš lietotu medikamentu, piemēram, cukura diabēta ārstēšanai vai asins recēšanas samazināšanai, iedarbība kļūst neprognozējama un var būt bīstama veselībai
un dzīvībai.

Šajā gadījumā ir vērts izmantot ārstnieciskā papilduztura uztura produktus, kas ļaus vieglāk apmierināt organisma pieaugošo pieprasījumu pēc uzturvielām un enerģijas un novērsīs svara zudumu slimības laikā. Šāds preparāts ir, piemēram, Nutridrink Protein 125 ml – izstrādāts, domājot par onkoloģiskiem pacientiem.

drukāt
drukāt
adv_banner adv_banner
jak_zmotywowac_chorego_do_podjecia_leczenia
Kā motivēt slimnieku uzsākt ārstēšanos?

Sabiedrībā onkoloģiskas saslimšanas tiek...

vairāk>
jak_radzic_sobie_z_diagnoza_choroby_onkologicznej
Kā tikt galā ar onkoloģiskas saslimšanas diagnozi?

Pacientu un aprūpētāju aizsardzības...

vairāk>
operacja_a_stan_odzywienia
Operācija un uzturs

Onkoloģiskas saslimšanas ķirurģiskas...

vairāk>

Privātuma iestatījumi

Šeit jūs varat deklarēt un modificēt sīkfailu iestatījumus jebkurā laikā.

Obligāti nepieciešamās sīkdatnes

Tās ir nepieciešamas, lai vietne darbotos, un tās nav iespējams izslēgt. Tās parasti tiek iestatītas tikai atbilstoši jūsu veiktajām darbībām, kas veido pakalpojumu pieprasījumu (privātuma izvēles, pierakstīšanās, veidlapu aizpildīšana utt.). Jūs varat iestatīt pārlūkprogrammu, lai tā bloķētu šīs sīkdatnes vai brīdinātu jūs par tām, bet tādā gadījumā atsevišķas vietnes sadaļas nedarbosies.

Analītiskās sīkdatnes

Tās ļauj mums saskaitīt apmeklējumus un datplūsmas avotus, lai novērtētu un uzlabot mūsu vietnes veiktspēju. Tās parāda, kuras lapas ir populārākas, bet kuras – mazāk populāras, un kā apmeklētāji pārvietojas pa vietni. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, mēs nezināsim, kad esat apmeklējis mūsu vietni, un nespēsim pārraudzīt tās veiktspēju.

Personalizēšanas sīkdatnes

Tās nodrošina uzlabotu tīmekļa vietnes funkcionalitāti un personalizēšanu. Tās varam iestatīt mēs vai trešās personas, kuru pakalpojumus esam pievienojuši mūsu vietnēm. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, daži vai visi pakalpojumi var nedarboties pareizi.

Mērķa sīkdatnes

Tās mūsu vietnē izmanto mūsu reklāmas partneri, lai izveidotu jūsu interešu profilu un parādītu jums atbilstošas reklāmas citās vietnēs. Tās neuzglabā tieši personisku informāciju, bet darbojas, unikāli identificējot jūsu pārlūku un interneta ierīci. Ja nepieņemat šīs sīkdatnes, jūs saskarsieties ar mazāk personalizētām reklāmām.
Uzziniet vairāk mūsu paziņojumā par sīkdatnēm.